Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Diverse (507)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

inactiv

Bradul de Crăciun

Bradul de Crăciun   Anul acesta 2010, am împodobit bradul de Crăciun, în satul Buştenari (lângă Câmpina), localitate în care a locuit o vre…

Început de Gruia Lucian

2 Ian 25, 2011
Răspunsul lui Ioan Muntean

admin

Timpul

Ca sa-ti dai seama cat valoreaza un an,Intreaba un student care si-a picat examenele.Ca sa-ti dai seama cat valoreaza o luna,Intreaba o ma…

Început de Lenuş Lungu

0 Ian 24, 2011

inactiv

JAPONEZII CAMPIONI LA RISIPA!

Prima pagina STIRI Internaţional Tone de alimente aruncate la gunoi! Nu indeplinesc standardele de frumusete In timp ce unii sufera de foam…

Început de Sauciuc Mihaela

1 Ian 24, 2011
Răspunsul lui Lenuş Lungu

admin

Test riguros...

Stai sub un prun. Te uiţi în prun şi vezi prune. Te uiţi pe jos: nu sunt prune. Scuturi prunul. Te uiţi în prun: nu sunt prune. Te uiţi pe…

Început de Ioan Muntean

11 Ian 20, 2011
Răspunsul lui Elisabeta Branoiu

Sarbatori Fericite...

....Doresc tuturor prietenilor ,  Craciun Fericit ...Sarbatori cu multe bucurii ,sanatate si implinirea dorintelor de mai bine...La Multi A…

Început de Geo

11 Dec 24, 2010
Răspunsul lui Viorica Fulop

ACTIV

SA NE BUCURAM DE SARBATORILE IERNII!

CHEMARE Victor Burde   În viscolirea iernii mele, Vă chem prieteni să veniţi, Să fim culegători de stele În munţii pururi împietriţi,   Und…

Început de Burde Victor

5 Dec 24, 2010
Răspunsul lui Gordan Mircea

inactiv

Dorinta barbatului

Un biker gonea pe coasta Californiei, cand cerul se intuneca subit si auzi o voce bubuitoare:-Deoarece ai INCERCAT sa-mi fi credincios in t…

Început de DOINA

5 Nov 7, 2010
Răspunsul lui Lenuş Lungu

inactiv

Cand barbatii raspund in reviste pentru femei

Maria ne-a scris: Saptamana trecuta, intr-una dintre zile, am plecat la servici lasandu-mi sotul in fata televizorului. Am luat masina si a…

Început de DOINA

2 Nov 6, 2010

inactiv

Barbatul in pielea unei femei

Un barbat era satul de a mai merge la munca in fiecare zi iar sotia lui sa stea acasa. Voia sa vada cu ochii lui ce se petrece in timp ce e…

Început de DOINA

2 Oct 2, 2010
Răspunsul lui DOINA

inactiv

PROBLEMA DE ARITMETICA

TREI CALATORI SE INTALNESC.LI SE FACE FOAME DAR NU AU  DE MANCARE DECAT 5 PAINI:PRIMUL CALATOR ARE 2 PAINI,AL DOILEA ARE 3 PAINI IAR AL TRE…

Început de DOINA

3 Sep 26, 2010
Răspunsul lui DOINA

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support