Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

Discuţiile lui Ioan Muntean (8,017)

Discuţii care au primit răspuns (1390) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Pe undeva, printr-un comentaroi mi s-a pus întrebarea "Cu ce instrument număr cuvint…"

Ioan Muntean a răspuns ieri lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 5-a – mini-interviu cu tema „Tu cum îţi bei cafeaua?”

85 cu 1 oră în urmă
Răspunsul lui Florin Alex Petrache

admin

"Aurelia, cât timp ţi-am băut cafeaua am finalizat şi preselecţia, pe care o găseşti…"

Ioan Muntean a răspuns Joi lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 5-a – mini-interviu cu tema „Tu cum îţi bei cafeaua?”

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Nu, Marine. Ne eşti al zecele, au fost 7 înscrişi, tu fiind al şaptelea! În final în…"

Ioan Muntean a răspuns Joi lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 5-a – mini-interviu cu tema „Tu cum îţi bei cafeaua?”

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Gata, nu a fost extraordinar de greu, am finalizat preselecţia autorilor şi mai jos…"

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Începând cu acestă oră (22.12) spun STOP ÎNSCRIERI! Până mâine seară voi analiza luc…"

Ioan Muntean a răspuns Miercuri lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 5-a – mini-interviu cu tema „Tu cum îţi bei cafeaua?”

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Hehehe...  N-am zis că nu îndeplinește condiţia, ci doar că în faţa unui text de 500…"

Ioan Muntean a răspuns Miercuri lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 5-a – mini-interviu cu tema „Tu cum îţi bei cafeaua?”

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Dragii mei concurenţi şi contureante: vă readuc în ATENŢIE 4. Condiţii speciale ale…"

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Of, of cu cafeaua... să vezi ce-o fi pe viitor: azi am stabilit tematica până la edi…"

85 cu 1 oră în urmă

admin

"Le-am răspuns pe calea pe care au trimis... aici nu era obligatoriu să confirm, ruga…"

85 cu 1 oră în urmă

admin

"păi dacă ai primit pe MailTrack mai era nevoie şi de confirmarea mea? uite acum o ai!"

85 cu 1 oră în urmă

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support