Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Rodica Bogdan (353)

Discuţii care au primit răspuns (311) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"OOOO, după atâtea rafale, de tremurat pică toate hainele şi toate frunzele de pe el…"

Rodica Bogdan a răspuns Luni lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

61 cu 5 ore în urmă
Răspunsul lui Nicoleta Mija

admin

" am adus toamnă, cerbii... mai caut cafeaua din interviuri..."

Rodica Bogdan a răspuns Luni lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

61 cu 5 ore în urmă

admin

"Aurelia, emoticoanele ("căpşoarele") mele sunt toate la locul lor... Precis tu cu şe…"

61 cu 5 ore în urmă

admin

"Pe m ine nu m-a încurcat, că nu mai avea ce să încurce la mine... Treaba e să pot eu…"

61 cu 5 ore în urmă

admin

"Interesant! Cred însă că această ediţie mă cam ocoleşte... Dacă în următoarele 5 zil…"

61 cu 5 ore în urmă

admin

"A M R D ??? "

Rodica Bogdan a răspuns Luni lui Diplomele mini-concursului CRONOPEDIA, ediţia a 5-a, mini-interviu cu tema "Tu cum îţi bei cafeaua?"

9 Luni
Răspunsul lui Rodica Bogdan

admin

"De ceva vreme un binevoitor mi-o fi blocat accesul pe anumite pagini şi m-am ocupat…"

Rodica Bogdan a răspuns Luni lui Diplomele mini-concursului CRONOPEDIA, ediţia a 5-a, mini-interviu cu tema "Tu cum îţi bei cafeaua?"

9 Luni
Răspunsul lui Rodica Bogdan

admin

"Şefu'! Ce zici de un astfel de leagăn? "

Rodica Bogdan a răspuns Oct 4 lui Clasament final - mini-concurs CRONOPEDIA, ediţia a 5-a, mini-interviu cu tema "Tu cum îţi bei cafeaua?"

25 Oct 12
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

admin

"Marine, Marine! Ce dreptate am avut când te-am provocat! Parcă am avut gura aurită,…"

Rodica Bogdan a răspuns Oct 4 lui Clasament final - mini-concurs CRONOPEDIA, ediţia a 5-a, mini-interviu cu tema "Tu cum îţi bei cafeaua?"

25 Oct 12

admin

"Să ne întâlnim la o cafea, de acord, dar de ce la Poiana Braşoc? Şi pentru mine şi p…"

25 Oct 12

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support