Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Discuţiile lui Rodica Bogdan (730)

Discuţii care au primit răspuns (641) Răspunsuri Activitatea Recentă

redactor

"Mai vii şi tu de acasă!"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 25, 2018 lui Rodica Bogdan - O cafea, povestea dintr-o ceaşcă (interviu) (5.12)

16 Oct 2, 2018
Răspunsul lui Ioan Muntean

redactor

"Timpul... poate e singura licoare pe care nu o putem consuma, nu o putem... de fapt…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 25, 2018 lui Rodica Bogdan - O cafea, povestea dintr-o ceaşcă (interviu) (5.12)

16 Oct 2, 2018

redactor

"Ei, na... parcă tu n-ai fi băut cafele cu diferite "toamne"! Doamna mea cu ochelari…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 25, 2018 lui Rodica Bogdan - Să bem mai întâi cafeaua... (interviu imaginar) (5.11)

20 Oct 2, 2018

redactor

"Toamna, ca toamna. Dar s-o fi văzut pe "doamna cu ochelari" în nopţile de după..."

Rodica Bogdan a răspuns Sep 25, 2018 lui Rodica Bogdan - Să bem mai întâi cafeaua... (interviu imaginar) (5.11)

20 Oct 2, 2018

redactor

"Şi la primul nu m-ai recunoscut? Ar trebui să-mi fac hara-kiri? Nu, eu voi încerca s…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Rodica Bogdan - Hai, şi de la capăt (reportaj-interviu) (5.6)

23 Oct 2, 2018

admin

"Nu ai de ce să mulţumeşti. Pe atunci, împreună cu echipa de pe acel site ce se preti…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Rodica Bogdan - Interviu cu o cafea matinală (reportaj-interviu) (5.2)

23 Oct 2, 2018

admin

"Ah, să te trezească cineva, devreme la 7, în vacanţă...  Presupun că înfăţişarea tip…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Aurelia AlbAtros - Dialog matinal la ora 7 (interviu) (5.1)

26 Oct 2, 2018
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

admin

"Ştiam de cafeaua care merge cu un rom, un cognac... dar cu o vodcă? Asta parcă merge…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Dorina Pop - Cafea condimentată cu umor negru (interviu) (5.3)

39 Oct 3, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

ACTIV

"Când iubirile se-mpletessc printre cafele devine interesant şi ajungi să scormoneşti…"

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Dorina Pop - Iubire încurcată în cafeaua perfectă (interviu) (5.8)

17 Oct 3, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

ACTIV

"Un interviu interesant... Mi-ar place să le cunosc pe Monique şi pe William..."

Rodica Bogdan a răspuns Sep 22, 2018 lui Dorina Pop - Norocul răsărit în umbra cafelei (interviu) (5.10)

18 Oct 3, 2018
Răspunsul lui Pop Dorina

© 2020   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

--> /********* ********/