Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Discuţiile lui AureliaAlbAtros (2,724)

Discuţii care au primit răspuns (1874) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Cine dă o cafea? Sunt frântă de oboseală... Până una, alta... dau eu un ceai. "

AureliaAlbAtros a răspuns cu 1 oră în urmă lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

ACTIV

"Democrația noastră, a fost lăsată să fie prost înțeleasă, din păcate! Nu contează cu…"

AureliaAlbAtros a răspuns cu 3 ore în urmă lui CRIMA DE A MANIPULA ,UN RĂSPUNS LA" CRIMA DE A TĂCEA "A LUI AUGUSTIN BUZURA UN SCRIITOR ROMÂN DE BEST - SELLER " de Sile this Millennium

2 cu 3 ore în urmă
Răspunsul lui Dumitru Sin

admin

"Ocupată, ocupată, dar aud când începe telefonul să facă gălăgie!"

AureliaAlbAtros a răspuns cu 7 ore în urmă lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă

admin

"Bună dimineața! Astăzi voi fi mai ocupată, n-am să mai clădesc la nebunii, din acest…"

AureliaAlbAtros a răspuns cu 9 ore în urmă lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă

admin

"B"

AureliaAlbAtros a răspuns cu 9 ore în urmă lui Concurs altmarius - Etapa XVI; întrebarea 13

1 cu 9 ore în urmă

admin

"Bună dimineața, domnule Muntean! Este cel ce a spart gheața toamnei ce-a trecut și-i…"

AureliaAlbAtros a răspuns ieri lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă

admin

"C"

AureliaAlbAtros a răspuns ieri lui Concurs altmarius - Etapa XVI; întrebarea 12

1 ieri

admin

"Dorinele, după cum ai văzut... Totul este la trecut!"

AureliaAlbAtros a răspuns ieri lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă

admin

"Rodica, eu nu puteam face ceva, cu siguranță șeful, da!   Interesant este că, acum l…"

41 cu 1 oră în urmă

admin

"Nu cred! La cât e de calculat, mereu are o idee să-l scoată din încurcătură... Uraaa…"

AureliaAlbAtros a răspuns Luni lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 6-a – poem într-un vers cu tema „Toamna din ziua de ieri”

41 cu 1 oră în urmă

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support