Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Adrian Scriminț (35)

Discuţii care au primit răspuns (33) Răspunsuri Activitatea Recentă

ACTIV

"Succese tuturor, mai ales în împletirea lanțului. Am avut un caricaturist la mine-n…"

Adrian Scriminț a răspuns Vineri lui LANȚUL CATRENELOR UMORISTICE

517 cu 1 oră în urmă
Răspunsul lui Victor Bivolu

admin

"Aprecieri pentru nobila muncă! Sunt onorat să apar din când în când în această valen…"

Adrian Scriminț a răspuns Mar 17 lui Revista Cronos nr. 45, trim. I, 2021

4 Mar 17
Răspunsul lui Adrian Scriminț

admin

"Sunt onorat ca schița mea parodică „Izolatria”, se se găsească și în această revistă…"

Adrian Scriminț a răspuns Mar 5 lui Taifas literar 27, trim I, 2021

4 Mar 5

ACTIV

"Frumoasă descrierea acestei vile. Nu mă bag în concurs pentru că chiar nu mă pricep,…"

Adrian Scriminț a răspuns Feb 21 lui 21 Februarie - "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!

7 Feb 22

redactor

"Felicitări pentru acest caleidoscop dansant al iernii. Sunt balerin de profesie. Pe…"

Adrian Scriminț a răspuns Feb 13 lui Poveşti de iarnă (5) - baletul în iarnă

35 Feb 13

ACTIV

"Mulțumiri pentru argumente! "

Adrian Scriminț a răspuns Ian 17 lui 17 ianuarie "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!"

8 Ian 18

ACTIV

"Superbă descriere, odihnitoare, care are puterea de a ne purta de-a lungul ei. Și ce…"

Adrian Scriminț a răspuns Ian 17 lui 17 ianuarie "CONCURSUL SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!"

8 Ian 18

admin

"Frumoasă peregrinarea acestui nume. Am avut mai mulți prieteni ce purtau numele Neku…"

Adrian Scriminț a răspuns Dec 6, 2020 lui Nicolae (2)

14 Dec 6, 2020

ACTIV

"Un oraș superb. L-am descoperit și eu de-abia anul trecut. Nu degeaba este numit „Mi…"

Adrian Scriminț a răspuns Oct 26, 2020 lui 25 Octombrie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!"

4 Oct 26, 2020

ACTIV

"Superb. Ador conservarea vestigiilor istorice. Din păcate în Buzău încă nu am ajuns! "

Adrian Scriminț a răspuns Oct 16, 2020 lui 16 Octombrie - Concursul "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!"

5 Oct 17, 2020

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->