Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Elisabeta Branoiu (482)

Discuţii care au primit răspuns (19) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Perfecta dreptate, goana dupa timp... ce mai inseamna si asta?  o putem numi "viata?…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Sep 30, 2012 lui Timpul (preluare email)

12 Nov 16, 2012
Răspunsul lui Lenuş Lungu

admin

"Il ascultam mereu cu placere!"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 1, 2012 lui Prima emisiune Radio Club Cronopedia online!

24 Feb 2, 2012

admin

"Sa speram ca, daca se va face schimbarea de la 1 Februarie,, se va imbunatatii situa…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Ian 26, 2012 lui Prima emisiune Radio Club Cronopedia online!

24 Feb 2, 2012

admin

"Multumesc foarte mult! Si asa la mine nu mai ajungea nicio reclama de la ceilalti co…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Ian 26, 2012 lui Prima emisiune Radio Club Cronopedia online!

24 Feb 2, 2012

admin

"Eu am votat pe Diaspora, mai e nevoie sa votez si aici? Am postat si la prietenii me…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Ian 26, 2012 lui Apel pentru Schimbare Adevărată!

12 Ian 29, 2012
Răspunsul lui Sprincenatu Dan

INACTIV

"Dar toti politicienii, de unde si cu ce si-au cumparat atata avere si bani in contur…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Ian 18, 2012 lui MANIFESTUL ULTRAŞILOR: “Vrem să închideţi mall-uri şi să deschideţi fabrici”

22 Ian 22, 2012
Răspunsul lui Camelia C

INACTIV

"Daca am avea constiinta nu ne-am conduce dupa "(legi și proceduri) pentru o "bună gu…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Ian 18, 2012 lui MANIFESTUL ULTRAŞILOR: “Vrem să închideţi mall-uri şi să deschideţi fabrici”

22 Ian 22, 2012
Răspunsul lui Camelia C

INACTIV

"Domnul Mircea, de ce sustineti ca: "Tocmai au reinceput procesele marilor rechini (P…"

22 Ian 22, 2012
Răspunsul lui Camelia C

INACTIV

"TREZESTE-TE ROMANIA! Ne ajunge atatia ani de slugarie masonilor vicleni! Da!!!...  R…"

22 Ian 22, 2012
Răspunsul lui Camelia C

INACTIV

" "

22 Ian 22, 2012
Răspunsul lui Camelia C

© 2020   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->