Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Camelia Ardelean (62)

Discuţii care au primit răspuns (58) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Cu siguranţă sunt stimulatoare şi binevenite, domnule Muntean, fiindcă ne pun nouă,…"

Camelia Ardelean a răspuns Iul 10 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 2-a – Taina nopţilor de vară

166 cu 7 ore în urmă
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

admin

"Nicoleta Mija, felicitări pentru premiul obţinut, pentru perseverenţă, în ciuda prob…"

Camelia Ardelean a răspuns Iul 10 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 2-a – Taina nopţilor de vară

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Şi unui ronset de-al meu aţi dat o notă de 10, domnule Muntean, cel cu amurgul (dacă…"

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Nu, ideea cu notarea propriei creaţii era doar în cazul în care autorul se divulgă d…"

Camelia Ardelean a răspuns Iul 9 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 2-a – Taina nopţilor de vară

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Felicitări şi dvs., doamna Dorina, pentru curaj, perseverenţă şi entuziasmul dovedit…"

Camelia Ardelean a răspuns Iul 9 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 2-a – Taina nopţilor de vară

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Felicitări şi ţie, dragă Aurelia, pentru curaj, sensibilitate şi sufletul pe care l-…"

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Mulţumiri, felicitări şi ţie, dragă Liliana! Mă aşteptam să fii şi tu pe "podium", m…"

166 cu 7 ore în urmă

admin

"M-am "destrăbălat" şi eu puţin, domnule Muntean, abia azi, dar sper că se acceptă…"

166 cu 7 ore în urmă

admin

"Vă mulţumesc, domnule Muntean, de data aceasta în mod direct (cred că ceilalţi au fă…"

166 cu 7 ore în urmă

ACTIV

"Iar trebuie să vă depunctez din cauza prozodiei, bat-o vina, ceea ce mă face să sufă…"

Camelia Ardelean a răspuns Iul 5 lui Colierul de scoici (8)

9 Iul 5
Răspunsul lui Camelia Ardelean

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support