Zile de naştere

Astăzi nu este ziua de naştere a nimănui

Discuţiile lui Camelia Ardelean (22)

Discuţii care au primit răspuns (21) Răspunsuri Activitatea Recentă

"1). Ana 2). Everest 3). Unul în barcă şi celălat în afara bărcii, se ţine de ea şi d…"

Camelia Ardelean a răspuns Nov 4 lui Cele mai folosite TESTE DE INTELIGENŢĂ:oamenii deștepți răspund ÎN MAI PUŢIN de 10 secunde

4 Nov 4
Răspunsul lui Camelia Ardelean

"La creionul bleu (al 6-lea din stânga) e mai mic vârful în imaginea din stânga, decâ…"

Camelia Ardelean a răspuns Oct 31 lui Vezi diferența între cele două imagini? Doar una dintre trei persoane reușeşte

7 Nov 1
Răspunsul lui Matei Ioaniţiu

":-))  "

Camelia Ardelean a răspuns Oct 24 lui 3 tipuri de femei cu care nu este bine să te legi la cap

41 Oct 28
Răspunsul lui Anişoara Iordache

"Vreau şi eu un exemplar tipărit, am uitat să specific!"

Camelia Ardelean a răspuns Aug 19 lui Taifas literar, nr. 1/2017, ianuarie, februarie, martie

25 Sep 6
Răspunsul lui LUMINITA CIOBANU

"Mulţumim de anunţ, să vedem cum stăm cu muza! :-) "

Camelia Ardelean a răspuns Aug 14 lui Concursul de creaţie literară "NICOLAE VELEA" 2017

10 Aug 20
Răspunsul lui Nicoleta Mija

"Eu abia acum văd revista, am avut calculatorul stricat (harddiscul) şi nu am putut i…"

Camelia Ardelean a răspuns Aug 10 lui Taifas literar, nr. 1/2017, ianuarie, februarie, martie

25 Sep 6
Răspunsul lui LUMINITA CIOBANU

"Sincere felicitări! Dacă nu aș fi fost deja angrenată într-o mulțime de antologii/re…"

Camelia Ardelean a răspuns Iun 27 lui Cuvinte în zbor - Ciclul antologic „Metamorfozele naturii – simfonii albastre”

10 Iul 10
Răspunsul lui Florin T. Roman

"Știu, Mimi, am văzut! :-) Mulțumesc mult! Am vorbit deja cu domnul Muntean despre co…"

Camelia Ardelean a răspuns Iun 3 lui Revista Cronos nr. 12 (33), decembrie 2016

14 Iun 8
Răspunsul lui Ioan Muntean

"Felicitări! Frumos!"

Camelia Ardelean a răspuns Iun 3 lui Revista Cronos nr. 12 (33), decembrie 2016

14 Iun 8
Răspunsul lui Ioan Muntean

"Mulțumim!!! La mulți ani tuturor! :-)"

Camelia Ardelean a răspuns Mar 3 lui 3 Martie Ziua Mondială a scriitorilor, tuturor formeor de literatură

2 Mar 3
Răspunsul lui Camelia Ardelean

© 2017   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support