Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Discuţiile lui Gabriela Mimi Boroianu (707)

Discuţii care au primit răspuns (246) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Felicitări tuturor participanților, felicitări câștigătorilor și nu în ultimul rând…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 8 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 3-a – Rătăciri printre vacanţe

214 cu 44 minute în urmă
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

moderator

"Garantez! Vei fi și tu surprinsă de ce va ieși! Pup"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - AureliaAlbAtros - Cantonament în loc de vacanță ( 6 )

23 Sâmbătă

moderator

"Când nu mai ești încorsetată de reguli va fi ușor! Iar dialogurile vor veni firesc!…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - AureliaAlbatros - Vacanță amânată ( 4 )

19 Aug 8
Răspunsul lui Ioan Muntean

moderator

"Acestea sunt cele mai frumoase povești. Poate după terminarea concursului te vei apl…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - AureliaAlbAtros - Vacanță necesară ( 2 )

35 Aug 8

moderator

"Aș vrea să citesc o poveste scrisă de tine fără a fi strânsă între chingile unui con…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - AureliaAlbatros - Vacanță amânată ( 4 )

19 Aug 8

moderator

"Ba nu îți lipsește nimic, Aurelia! Pot spune chiar că ai înclinație spre proză! Când…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - AureliaAlbAtros - Cantonament în loc de vacanță ( 6 )

23 Sâmbătă

admin

"Dragele mele sper ca acest concurs să vă stimuleze ca și pe viitor să întâlnesc mai…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui mini-concurs Cronopedia – ediţia a 3-a – Rătăciri printre vacanţe

214 cu 44 minute în urmă

ACTIV

"Îmi plac poveștile tale, îmi place felul tău de a scrie dialogurile vin atât de fire…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3- 1 O VACANȚĂ EZOTERICĂ -Autoare Maria Giurgiu

24 Sâmbătă
Răspunsul lui maria giurgiu

ACTIV

"Wow! Aproape că e un eseu nu o poveste dar din tot ce am citit până acum cred că e s…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 3 - Rodica Bogdan -cincisprezecimi de vacanţă, rătăcite în absurd (teoria chibritului în vacanţă) - [2]

17 Aug 8

ACTIV

":)"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Aug 4 lui 1.Vacanță printre valuri

11 Aug 8

© 2018   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support