Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite astăzi

Zile de naştere sărbătorite mâine

Discuţiile lui Gabriela Mimi Boroianu (602)

Discuţii care au primit răspuns (165) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Recunosc la chestia cu virgulă nu m-am gândit. 5,3+9,7+15=30 7,9+9,1+13=30 cât prive…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 10 lui Un test mai pe măsura noastră!

21 Vineri
Răspunsul lui AureliaAlbAtros

"Da, sunt mai multe variante. Eu am ales la întâmplare pentru a exemplifica ce am vru…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 9 lui Un test mai pe măsura noastră!

21 Vineri

"E simplă rău! Șase! O bilă albastră egal două triunghiuri galbene deci pătratul roșu…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 9 lui Problema celor 3 balanţe

5 Oct 9

"Poți repeta un număr dar nu poți face încă o adunare! Adunările rămân în continuare…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 9 lui Un test mai pe măsura noastră!

21 Vineri

"Vă mulțumim frumos domnule Costel Avrămescu, pentru colaborare și apreciere. Asemene…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 4 lui Revista Cronos nr. 1 (34), ianuarie-februarie-martie 2017

15 Oct 5
Răspunsul lui Ioan Muntean

"Felicitări tuturor autorilor, mulțumim pentru colaborare! Mulțumim doamnei Lungu Len…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Oct 4 lui Revista Cronos nr. 1 (34), ianuarie-februarie-martie 2017

15 Oct 5
Răspunsul lui Ioan Muntean

"Ca să găsești rezultatul trebuie să găsești formula care le leagă pe primele două da…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Sep 30 lui Ce număr înlocuieşte semnul întrebării?

23 Oct 4
Răspunsul lui Pop Dorina

"Mihail e vorba de înmulțire nu și de comvinația împarțire înmulțire! Nu e acelașu lu…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Sep 29 lui O problemă de matematică dă mari bătăi de cap. O poţi rezolva?

65 Oct 1

"Mihail! Nu este o egalitate! NU POȚI SCHIMBA ORDINEA OPERAȚIILOR! E logic că 6:2×3nu…"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Sep 28 lui O problemă de matematică dă mari bătăi de cap. O poţi rezolva?

65 Oct 1

"Are el o plăcere mare să se contrazică cu mine vrea să vadă dacă mă enervez!"

Gabriela Mimi Boroianu a răspuns Sep 28 lui O problemă de matematică dă mari bătăi de cap. O poţi rezolva?

65 Oct 1

© 2017   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support