Zile de naştere

Zile de naştere sărbătorite mâine

Insignă

Se încarcă...

Despre

Lenuş Lungu a creat această reţea Ning.

Cronopedia ~ Taifas literar diferite forme de exprimări artistice: poezii, proze, arte, cărţi, etc

Taifas literar - revistă de scrieri şi opinii literare nr. nr. 1/2017, ianuarie, februarie, martie (15, 16, 17) - culori de iarnă; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Lenuş Lungu, Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

Vizualizări: 100

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Felicitări, redacției! Tematica, la fel de cuprinzătoare și aleasă cu gust!

Felicitari redactiei si tuturor celor implicati!

Felicitări colectivului şi autorilor!

Mai răruţ, dar e mai drăguţ! Şi în plus acum ne-a adus o boare de răcoare! Mulţumim Cronopedia!

Felicitări, tuturor, truditorilor si coautorilor!

Încă o realizare cronopediană de excepţie! Felicitări: Lenuş Lungu, Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean! Felicitări şi autorilor selecţionaţi şi incluşi între coperţile reviste!

Aştept cu nerăbdare revista tipărită!

Felicitări, de asemenea tuturor colaboratorilor noștri ale căror texte se regăsesc între coperțile acestei revistei și cărora le mulțumim!

Dragi prieteni Cronopedia - administratori, redactori, colaboratori:

Eu abia acum văd revista, am avut calculatorul stricat (harddiscul) şi nu am putut intra pe internet! Felicitări tuturor celor implicaţi, zic şi eu! O muncă frumoasă, care merită recompensată cu aprecierile noastre! 

© 2017   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

Live Support