Discuţiile lui Matei Ioaniţiu (793)

Discuţii care au primit răspuns (684) Răspunsuri Activitatea Recentă

moderator

"Muzeul de Istorie şi Arheologie – actual – din Focşani, jud. Vrancea (clîdirea datea…"

Matei Ioaniţiu a răspuns cu 19 ore în urmă lui 18 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

3 cu 16 ore în urmă
Răspunsul lui Victor Bivolu

moderator

"Izvorul Ferdinand, Parcul balnear Băile Govora, Vâlcea (1911)"

Matei Ioaniţiu a răspuns Luni lui 17 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

3 ieri

moderator

"Cazinoul Băilor din Vatra Dornei (1896-1898) - jud. Suceava"

Matei Ioaniţiu a răspuns Duminică lui 16 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

3 Luni

moderator

"Fosta biserică iezuită din Sibiu, azi Biserica Romano-Catolică Sfânta Treime (1726-…"

Matei Ioaniţiu a răspuns Sâmbătă lui 15 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

4 Duminică

moderator

"Mda, aşa se întâmplă când "presat" simţindu-mă să mai răspund şi eu primul n-am acor…"

Matei Ioaniţiu a răspuns Sâmbătă lui 15 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

4 Duminică

moderator

""Poşta veche" de la Târgoviște, monument arhitectural (1906)"

Matei Ioaniţiu a răspuns Vineri lui 14 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

3 Sâmbătă

moderator

" "

Matei Ioaniţiu a răspuns Ian 13 lui 13 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

8 Vineri

moderator

"Dle Muntean -- mă înclin: - şi pentru rapiditate de cele mai multe ori şi pentru doc…"

Matei Ioaniţiu a răspuns Ian 13 lui 13 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

8 Vineri

moderator

"Biblioteca Teleki-Bolyai din Târgu-Mureș 1799-1800"

8 Vineri

moderator

"Cetatea Medievală a Severinului - Drobeta-Turnu Severin (1257-1250)"

Matei Ioaniţiu a răspuns Ian 12 lui 12 Ianuarie - CONCURSUL "SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA"

3 Ian 13

© 2022   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->