Discuţiile lui Balaj Radu-Alin (127)

Discuţii care au primit răspuns (53) Răspunsuri Activitatea Recentă

ACTIV

"Ar mai fi ele o grămadă dacă am sta să le căutăm/analizăm... ! Dar într-adevăr: Iart…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Sep 4 lui ”La Calea Lactee”,”Drumul spre Libertate”, Ziua Limbii Române, stau diamantele … !

2 Sep 4
Răspunsul lui Balaj Radu-Alin

ACTIV

"Mă onorați constant, domnule Ioan Muntean... ! Vă doresc toate cele bune, multă sănă…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Mai 3 lui Teluric-Astral,Paște 2021 Fericit, ”mare învolburată”, boltă fermecată … !

5 Mai 4
Răspunsul lui Nitu Constantin

ACTIV

"Adevărat a Înviat ... ! Vă doresc multă sănătate și un an 2021 deosebit de prosper .…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Mai 3 lui Teluric-Astral,Paște 2021 Fericit, ”mare învolburată”, boltă fermecată … !

5 Mai 4
Răspunsul lui Nitu Constantin

ACTIV

"Vă mulțumesc ... ! Mă bucur că v-a plăcut ... !  În privința unei democrații autenti…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Oct 2, 2020 lui Peisaj Autumnal,”tot omul sub vremi?”… ,”glasul divinului”, a plouat … !

8 Oct 2, 2020

ACTIV

"deosebit de interesant și complex articolul dvs. Mă miră că ați avut timpul necesar…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Oct 1, 2020 lui Peisaj Autumnal,”tot omul sub vremi?”… ,”glasul divinului”, a plouat … !

8 Oct 2, 2020

ACTIV

"Vă mulțumesc pentru apreciere ... ! Mă bucur că v-a plăcut trioletul ... ! Observ că…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Oct 1, 2020 lui Peisaj Autumnal,”tot omul sub vremi?”… ,”glasul divinului”, a plouat … !

8 Oct 2, 2020

ACTIV

"mă bucur că vi s-a părut interesant, vă mulțumesc că ați avut răbdarea de a lectura…"

8 Oct 2, 2020

ACTIV

"Va multumesc.... !!! Ma bucur ca v-a placut trioletul si ca ati reflectat un pic exe…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Sep 4, 2020 lui ”Perpetuum mobile”, Inspirat de Arhimede,”Zece negri mititei”, e liniște … !

4 Sep 4, 2020

ACTIV

"Multumesc... !!! Vise intr-adevar, dar ce am face fara ele?! Am dorit sa strecor si…"

Balaj Radu-Alin a răspuns Sep 3, 2020 lui ”Perpetuum mobile”, Inspirat de Arhimede,”Zece negri mititei”, e liniște … !

4 Sep 4, 2020

ACTIV

"cu multa placere ... si ... Cu stima, al dvs., Radu-Alin Balaj ... !!!"

Balaj Radu-Alin a răspuns Aug 11, 2020 lui ”Amicus Plato”,”Hagia Sophia”, ”Booknation.ro”, sunt trubadur … !

2 Aug 11, 2020

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->