Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Elisabeta Branoiu (482)

Discuţii care au primit răspuns (7) Răspunsuri Activitatea Recentă

INACTIV

"Acum sunt sigura ca Dumnezeu va lucra si cu toata omenirea aceasta tot astfel, sa Cr…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 25, 2012 lui Viaţa mea Mărturia mea – Părintele Adrian Făgeţeanu

10 Feb 25, 2012
Răspunsul lui Elisabeta Branoiu

INACTIV

"M-am speriat, am crezut ca pot fi inteleasa asa... Domnul Ioan, cu cat ne adancim in…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 25, 2012 lui Viaţa mea Mărturia mea – Părintele Adrian Făgeţeanu

10 Feb 25, 2012

INACTIV

"Da, Domnul Ioan Muntean, niciun pacat nu este mai mare ca MANDRIA... si totusi acea…"

10 Feb 25, 2012

"Doamna Mariana, va inteleg, dar sa nu vedeti lucrurile chiar asa! Sa nu va lasati pr…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 24, 2012 lui Duhovnicului meu

5 Feb 24, 2012

INACTIV

"Multumesc mult Domnul Ioan Muntean. Ingerii lui Dumnezeu sa va ocroteasca! AMIN"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 23, 2012 lui Viaţa mea Mărturia mea – Părintele Adrian Făgeţeanu

10 Feb 25, 2012

"Minunat poem, Dumnezeu sa-l aseze in randul dreptilor, daca chiar a decedat. Doamne…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Feb 23, 2012 lui Duhovnicului meu

5 Feb 24, 2012

INACTIV

"Avem o tara. plina de Sfinti Parinti, mari cu trairea duhovniceasca, dar nu-i cunosc…"

Elisabeta Branoiu a răspuns Dec 6, 2011 lui Viaţa mea Mărturia mea – Părintele Adrian Făgeţeanu

10 Feb 25, 2012

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->