Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui maria giurgiu (119)

Discuţii care au primit răspuns (9) Răspunsuri Activitatea Recentă

admin

"Vă rog frumos să-și lăsați un mesaj când le-ați trimis ca să o anunț pe Maria Nicule…"

maria giurgiu a răspuns Apr 25, 2016 lui Femeie omniprezentă - Mulier ubique - carte de gânduri dedicate eternului feminin

22 Apr 25, 2016
Răspunsul lui maria giurgiu

admin

"Vă mulțumesc domnul Munteanu!"

maria giurgiu a răspuns Apr 25, 2016 lui Femeie omniprezentă - Mulier ubique - carte de gânduri dedicate eternului feminin

22 Apr 25, 2016

admin

"Domnule Munteanu,  doresc să vă atrag atenția  că la trimiterea cărților comandate d…"

maria giurgiu a răspuns Apr 21, 2016 lui Femeie omniprezentă - Mulier ubique - carte de gânduri dedicate eternului feminin

22 Apr 25, 2016

admin

"Mulțumesc realizatorilor și autorilor participanți și în primul rând domnului Muntea…"

maria giurgiu a răspuns Mar 9, 2016 lui Femeie omniprezentă - Mulier ubique - carte de gânduri dedicate eternului feminin

22 Apr 25, 2016

admin

"Felicitări sincere pentru talentata autoare și pentru realizatorii acestei cărți! Un…"

maria giurgiu a răspuns Iun 19, 2015 lui Rodica Nicoleta ION - Cânturi printre rânduri

5 Iul 23, 2015
Răspunsul lui Lenuş Lungu

admin

"Sincere felicitări domnul Nicolae Vasile! Mă regăsesc puțin în amintirile dumneavoas…"

maria giurgiu a răspuns Feb 12, 2015 lui Nicolae Vasile - Punctul de sprijin

5 Feb 12, 2015
Răspunsul lui Nicolae VASILE

admin

"Îmi place mult ANTOLOGIA  CUNINTE SCULPTATE ,am lecturat cu multa plăcere și interes…"

maria giurgiu a răspuns Ian 23, 2015 lui Cuvinte sculptate - antologie de versuri

10 Ian 25, 2015
Răspunsul lui IONITA GABRIELA

admin

""

maria giurgiu a răspuns Ian 20, 2015 lui Mihaela Kloos-Ilea - Transilvania, tărâmul legendelor (Poveşti săseşti)

4 Ian 20, 2015
Răspunsul lui Ioan Muntean

admin

"fFrumoase legendele,mi-a facut deosebită plăcere lectura! Felocitări !"

maria giurgiu a răspuns Ian 20, 2015 lui Mihaela Kloos-Ilea - Transilvania, tărâmul legendelor (Poveşti săseşti)

4 Ian 20, 2015
Răspunsul lui Ioan Muntean

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->