Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Myebook - Amprente temporale, volumul 1 - click here to open my ebook

Antologie de poezii cronopediene, volumul 1

Pentru a vizualiza şi citi online cartea, faceti clic pe imaginea de mai sus, în pagina Myebook deschisă faceţi din nou un clic pe coperta cărţii şi acum puteţi răsfoi, lectura sau audia conţinutul cărţii (pentru o vizualizare optimă vă recomandăm maximizarea acestei pagini).

Vizualizări: 2091

Fişiere Anexate :

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Mulţumim frumos Marilena Velicu

Cu prietenie Lenuş

E... minunat! Felicitări pentru realizare, pentru eforturile depuse, pentru altruism și pentru deosebita inițiativă!!!

Și... mulțumesc pentru că am fost inclus, alături de oameni pe care-i admir și alături de nume cunoscute în lumea poeziei.

Sunt emoționat și aș fi vrut să scriu ceva mai deosebit... da acu nu-mi vine...

Așa că vă ofer câteva note...

Mulţumim frumos Viorel Croitoru şi felicitări.Tot pe note eu doresc să îmi trimiteţi wordul cu ce v-am cerut în mesaj pentru premiul din clubul de poezie.O carte a ieşit din unul din premianţi şi-a ridicat la Eveniment premiul.
Cu prietenie Lenuş

FELICITĂRI ŞI PREŢUIREA MEA ALĂTURI DE ACEŞTI TRANDAFIRI MINUNAŢI, PENTRU CĂ SUNTEŢI MINUNAŢI!

Mulţumim frumos Maria pentru aceşti minunaţi trandafiri

Felicitări pentru muncă, abnegaţie şi dragoste de frumos.Să creşteţi mari şi valoroşi şi noi pe lângă domniile voastre, să ne bucurăm totdeauna unii de alţii.

Mulţumim frumos dar e şi meritul vostru în primul rând pentru contribuţia adusă acestei Antologii...Şi împreună să clădim tot ce este mai frumos.

Doamne!!... ce frumusete am gasit aici!! Sa ne traiasca Doamna LENUS si Domnul Ioan Muntean si sa traim si noi in compania Dumnealor. Felicitari si implinirea tuturor viselor. Mari impliniri si pe viitor. Doamne ajuta! Cu drag.

"Amprente temporale,volumul1"în mai puţin de un an peste 10 000 de vizualizări.Mulţumim!

Felicitari din toata inima!

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->