Cronopedia ~ club de scriere literar-artistică

amintiri temporale din faptul serii

Discuţiile lui Suzanita_liliana (59)

Discuţii care au primit răspuns (22) Răspunsuri Activitatea Recentă

INACTIV

"https://www.youtube.com/watch?v=j0OTToM6l1o"

Suzanita_liliana a răspuns Apr 16, 2015 lui Cum sa ne schimbam efectiv viata, simplu si practic. Cum sa ne vindecam de boli si dependente. Interviu cu Dr.Joe Dispenza.

1 Apr 16, 2015
Răspunsul lui Suzanita_liliana

INACTIV

"Personal eu nu cred intr-o trezire a maselor.Stiu doar ca asa cum ar fi spus Einstei…"

Suzanita_liliana a răspuns Mar 21, 2015 lui Ne trebuie un hipnotizator

1 Mar 21, 2015

ACTIV

"Parerea mea,este cam asa au ajuns oamenii,sunt foarte plini de probleme,frustrati,in…"

Suzanita_liliana a răspuns Mai 18, 2012 lui perceptie

3 Mai 18, 2012

INACTIV

"In visuri si viziuni practic, ne recreem viata si in acelasi timp subconstientul luc…"

Suzanita_liliana a răspuns Mar 3, 2012 lui Sapte pasi pt a va deschide cel de-al treilea ochi

5 Mar 3, 2012

INACTIV

"De cate ori citesc materialul asta,imi aduc aminte de filmul vizionat de curand,avan…"

Suzanita_liliana a răspuns Ian 16, 2012 lui Sapte pasi pt a va deschide cel de-al treilea ochi

5 Mar 3, 2012

ACTIV

"Eu cred ca majoritatea oamenilor le place fiorul de inceput,dar din pacate nu e de d…"

Suzanita_liliana a răspuns Dec 19, 2011 lui Noesiterapia

1 Dec 19, 2011

INACTIV

"trilogia Matrix ..aveam notiuni despre vedanta , budism , crestinism, zen etc .....v…"

Suzanita_liliana a răspuns Dec 19, 2011 lui Coachingul din Matrix Filozofia filmului in limbaj(NLP)

1 Dec 19, 2011

INACTIV

"Ma mai gandesc la ceva...intru in contact din ce in ce mai des cu ideea ca ceea ce…"

Suzanita_liliana a răspuns Oct 15, 2011 lui Reincarnarea

2 Oct 17, 2011
Răspunsul lui Lenuş Lungu

admin

"Privita prin ochii unui om simplu, viata pare simpla. Poate ca uneori nu ne punem de…"

Suzanita_liliana a răspuns Iun 2, 2011 lui Mistere neelucidate 7 Cum se naste constiinta

2 Iun 2, 2011

admin

"Dc întrebi persoanele varstnice ce parere au despre familiile actuale, vor da din ma…"

Suzanita_liliana a răspuns Mai 18, 2011 lui Nevoia de schimbare vs. teama de schimbare

4 Mai 18, 2011

© 2021   Created by Lenuş Lungu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor

-->